Privatumo politika

Mes vertiname ir saugome Jūsų privatumą, todėl siekiame Jus kuo aiškiau supažindinti su mūsų svetainėje taikomais informacijos rinkimo ir naudojimo principais. Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 nurodymais. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir/ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Jaunesni nei 16 metų asmenys

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Kokie asmens duomenys renkami?

Jūsų pateikta informacija: gyvenamoji vieta (adresas), vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas. Informacija apie svetainės naudojimą (IP adresai, vizitų statistika, demografinė padėtis ir kiti analizei naudojami duomenys).

Kur naudojama jūsų informacija?

Informaciją naudojama šiais tikslais: Jūsų registracijai svetainėje, kad galėtumėte naudotis mūsų teikiama internetinio pirkimo paslauga. Pirkimo krepšelio apmokėjimui per pasirinktą išorinį bankinių paslaugų teikėją. Naujienlaiškių siuntimui. Įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurie leis pirmiesiems sužinoti apie mūsų pasiūlymus ir naujienas.

Kam galime atskleisti jūsų duomenis?

Informacija trečiosioms šalims perduodama tik šiais atvejais: Mūsų partneriams, kurie teikia pinigų surinkimo ir prekių pristatymo paslaugas. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek Jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti; Teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

Kaip saugoma Jūsų informacija?

Asmens duomenys yra saugomi ir tvarkomi atsižvelgiant į teisės aktuose nustatytus duomenų apsaugos reikalavimus. Įdiegėme technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais.

Jūsų teisės

Kiekvienas vartotojas turi teisę: Gauti informaciją apie savo pateiktus duomenis ir jų tvarkymą. Kreiptis su prašymu ištaisyti arba papildyti asmens duomenis. Kreiptis su prašymu panaikinti visus asmens duomenis. Su prašymu ar esant kitiems klausimas galite kreiptis telefonu: +370 61307072 (I-V 9-19val.) arba el. paštu: info@moterstalija.lt

Kam naudojami slapukai?

Lankantis svetainėse visus jūsų veiksmus fiksuoja slapukai (angl. cookies), kurie saugo duomenis apie apsilankymus ir taip padeda mums atpažinti Jus kaip svetainės lankytoją, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių, elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę.

El. laiškų prenumerata

Klientas sutikdamas su privatumo politika sutinka gauti elektroninius laiškus (apmokėjimo lange nurodytu el. pašto adresu) apie mūsų parduotuvės naujienas, akcijas bei asmeninius pasiūlymus. Jeigu klientas nepageidaujau gauti elektroninų laišku apie mūsų parduotuvės naujienas, akcijas bei asmeninius pasiūlymus, laisva valia gali atsisakyti el. laiškų prenumeratos, laiško apačioje paspausdamas mygtuka ,,Atšaukti prenumeratą" arba gali kreiptis telefonu: +370 61307072 (I-V 9-19val.) arba el. paštu: info@moterstalija.lt