Paštas

Galite rinktis siuntos pristatymą į Jums patogiausią pašto skyrių. Pasirinkus norimą pašto skyrių siunta pristatoma per 2-5 darbo dienas. Siuntimo išlaidos 1,99 Eur. Savaitgaliais siuntos nepristatomos.

Paštomatai/Atsiėmimo taškai

Galite rinktis iš Jums patogių, arčiausiai esančių LpExpress, DPD ar Omniva paštomatų. Apmokėjimo lange, suveskite siuntos pristatymo adresą, paštomatų kompaniją ir iš duoto sąrašo išsirinkite norimą paštomatą. Įsitikinkite, kad nurodėte teisingą telefono nr., kitu atveju negausite SMS žinutės su siuntos atsiėmimo kodu. Siuntos į paštomatus pristatomos per 2-3 darbo dienas. Siuntimo išlaidos: DPD paštomatai/atsiėmimo taškai - 1,99 Eur., Omniva ir LpExpress paštomatai - 2,49 Eur. Savaitgaliais siuntos nepristatomos.

Kurjerių tarnybos

Galite pasirinkti kurjerių tarnybos paslaugą ir siuntą gauti tiesiai į namus. Tokiu atveju įsitikinkite, kad suvedėte teisingą siuntos pristatymo adresą ir telefono nr., tam kad kurjeris prieš atiduodant galėtų su Jumis susisiekti. Siuntos per kurjerių tarnybas pristatomos per 2-3 darbo dienas. Siuntimo išlaidos: DPD kurjerių tarnyba - 2,99 Eur, Omniva, LpExpress kurjerių tarnybos - 3,49 Eur. Savaitgaliais siuntos nepristatomos.