Paštas

Galite rinktis siuntos pristatymą į Jums patogiausią pašto skyrių. Pasirinkus norimą pašto skyrių siunta pristatoma per 2-5 darbo dienas. Siuntimo išlaidos 1,99 Eur. Savaitgaliais siuntos nepristatomos.

Paštomatai/Atsiėmimo taškai

Galite rinktis iš Jums patogiausių LpExpress, DPD ar Omniva paštomatų. Apmokėjimo lange, suveskite siuntos pristatymo adresą, pasirinkite paštomatų kompaniją ir iš duoto sąrašo išsirinkite norimą paštomatą. Įsitikinkite, kad nurodėte teisingą telefono nr., kitu atveju negausite SMS žinutės su siuntos atsiėmimo kodu. Siuntos į paštomatus pristatomos per 2-3 darbo dienas. Siuntimo išlaidos: DPD paštomatai/atsiėmimo taškai - 1,99 Eur., Omniva ir LpExpress paštomatai - 2,49 Eur. Savaitgaliais siuntos nepristatomos.

Pristatymas į namus

Galite rinktis pristatymą į namus. Tokiu atveju įsitikinkite, kad suvedėte teisingą siuntos pristatymo adresą ir telefono numerį, tam kad kurjeris prieš pristatant siuntą galėtų su Jumis susisiekti. Siuntos pristatomos per 2-3 darbo dienas. Siuntimo išlaidos: DPD - 2,99 Eur, Omniva, LpExpress kurjerių tarnybos - 3,49 Eur. Savaitgaliais siuntos nepristatomos.